Korowód

Premiera: 14 czerwca 2019, godz. 10:00

Wydarzenie 3 x Moniuszko: Mistrz, Muzyka, Miasto rozpocznie się barwnym Korowodem, który przejdzie ulicami Bytomia, by ostatecznie dotrzeć pod Operę Śląską. Zapraszamy szkoły, stowarzyszenia oraz  wszystkich chętnych do udziału w tej wspólnej prezentacji. Proponujemy przygotowanie plakatów/transparentów z nazwą organizacji i elementami nawiązującymi jednocześnie do postaci kompozytora oraz jego twórczości.  Bardzo dobrym pomysłem jest też wykorzystanie kostiumu (lub chociaż elementu) kojarzącego się z epoką, w której żył i tworzył mistrz. 

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje w tym zakresie, służmy również pomocą w zakresie merytorycznym. Istnieje również możliwość wypożyczenia na czas przemarszu kostiumów z zasobów Opery Śląskiej.

Osoby zainteresowane udziałem w Korowodzie prosimy o zapoznanie się z regulaminem, a następnie wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go na adres organizatora: Opera Śląska ul. Moniuszki 21-23, 41‑902 Bytom lub przesłanie na adres mailowy: edukacja@opera-slaska.pl (tytuł maila „Korowód 3xM”) do dnia 31 maja br.

Pliki do pobrania:

REGULAMIN KOROWODU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

MAPKA Z TRASĄ KOROWODU

Trasa Korowodu:

Trasa: ul. Moniuszki 21-23, pl. Sikorskiego, ul. Piastów Bytomskich, Rynek, ul. Gliwicka, pl. Kościuszki, ul. Dworcowa, ul. Moniuszki 21-23.

 

 

 

 
Wstecz