Opera Online

Praca

17 września 2024, Wtorek
Konkurs na stanowisko: pracownik działu finansowego

Dyrektor Opery Śląskiej
ogłasza otwarty konkurs na stanowisko:
Pracownik działu finansowego

1. Wymagania i umiejętności:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe, mile widziane wyższe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac (zwłaszcza w obszarze płacowym),
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych,
  • znajomość programu Płatnik,
  • znajomość MS Office,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość programu COMARCH Optima ERP będzie dodatkowym atutem.

2. Główne zadania wykonywane na stanowisku:

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników oraz osób współpracujących na podstawie umów cywilnoprawnych,
  • naliczanie wynagrodzenia chorobowego, zasiłków, ekwiwalentów, urlopów oraz odpraw,
  • przygotowywanie list płac,
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
  • tworzenie rocznych rozliczeń PIT-11, PIT4R, ZUS IWA,
  • obsługa systemów: kadrowo-płacowego, Płatnik oraz portalu e-ZUS,
  • obsługa PPK – ewidencja, naliczanie oraz terminowe odprowadzanie wpłat,
  • przygotowywanie zaświadczeń o zarobkach dla pracowników oraz zaświadczeń Rp-7,
  • tworzenie raportów, zestawień i analiz z zakresu płac, planowania i sprawozdawczości,
  • kontakt z instytucjami takimi jak ZUS, US,
  • współpraca przy sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,

3. Wymagane dokumenty i oświadczenia :

  • CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • karta zgłoszeniowa ( udostępniona w załączniku ),
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe.

4. Oferujemy:

      -       pracę w jednej z wiodących instytucji muzycznych w kraju o ugruntowanej pozycji,

      -       umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

      -       możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznej wiedzy,

-      dodatkowe świadczenia socjalne (ZFŚS),

-      możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

5. Sposób i termin składania ofert:

Oferty należy składać w Dziale Kadr w Operze Śląskiej, ul. Moniuszki 21/23, 41-902 Bytom, lub drogą elektroniczną, na adres mailowy kadry@opera-slaska.pl – z dopiskiem „Konkurs na stanowisko: „ Pracownik działu finansowego”.

Termin składania ofert: do 07.10.2024 r.

Kontakt telefoniczny: Dział Kadr (32) 396-68-21, 396-68-80.

Składając aplikację proszę powołać się na źródło informacji o ofercie.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Opery Śląskiej.

Ogłoszenie

Karta zgłoszeń