Opera Online

Praca

17 lipca 2024, Środa
Konkurs na stanowisko ARTYSTA CHÓRU: głos żeński - sopran, głos męski - tenor, baryton, bas

Dyrektor Opery Śląskiej ogłasza otwarty konkurs na stanowisko:

ARTYSTA CHÓRU

Głos żeński (sopran)

Głos męski (tenor, baryton, bas).

1. Wymagania konieczne:

  • wykształcenie muzyczne (wokalne),
  • odpowiednia skala głosu,
  • umiejętność sprawnego czytania nut głosem,
  • łatwość uczenia się materiału na pamięć,
  • odpowiednia prezencja do występów scenicznych,
  • zdolności aktorskie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista i poziom etyki.

2. Wymagane dokumenty, oświadczenia i materiały:

  • curriculum vitae oraz karta zgłoszeniowa ( w załączniku do ogłoszenia ),
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie,
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe kandydata,
  • nagranie audiovideo arii i pieśni (jeden utwór w języku polskim i jeden w języku obcym),
  • nagranie z autoprezentacją (kilka słów o sobie),
  • podpisana klauzula RODO (w załączniku do ogłoszenia),
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

3. Oferujemy:

  • pracę w renomowanej instytucji o ugruntowanej pozycji,
  • umowę o pracę wymiarze pełnego etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe świadczenia socjalne z ZFŚS,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

4. Główne obowiązki:

  • udział w próbach, koncertach i spektaklach w siedzibie Opery Śląskiej jak i poza siedzibą,
  • opracowywanie i wykonywanie swojej partii pod względem muzycznym, tekstowym i aktorskim,
  • poddawanie się okresowym audycjom muzycznym (przesłuchania),
  • współdziałanie oraz wykonywanie pracy z zespołem.

5. Przebieg konkursu:

Konkurs składa się z trzech etapów.

Etap I: Złożenie ofert.

Sposób i termin składania ofert.

Oferty wraz z nagraniem należy składać w Dziale Kadr w Operze Śląskiej, ul. Moniuszki 21/23, 41-902 Bytom

lub

drogą elektroniczną, na adres mailowy: kadry@opera-slaska.pl – z dopiskiem „Konkurs na stanowisko: Artysta chóru”.

Termin składania ofert: 30 sierpnia 2024 r.

Opera Śląska zapewnia akompaniatora.

Opera Śląska nie zwraca kosztów podróży oraz zastrzega sobie prawo zaproszenia na przesłuchanie wybranych kandydatów.

Przesłuchania odbędą się początkiem września 2024 r.  w siedzibie Opery Śląskiej.

Wybrani  kandydaci  zostaną  zaproszeni  na  przesłuchanie,  którego  termin  zostanie ustalony i podany telefonicznie po zakończeniu I etapu.

Kontakt telefoniczny: Dział Kadr (32) 396-68-21, 396-68-80

Składając aplikację proszę powołać się na źródło informacji o ofercie.

Etap II: Przesłuchanie część I:

Komisja wybierze spośród przesłanych arii i pieśni kandydatów do II części przesłuchań.

Etap III: Przesłuchanie część II:

Przesłuchanie odbędzie się w siedzibie Opery Śląskiej

  • wykonanie utworu wybranego z wcześniejszych nagrań, przesłanych przy zgłoszeniu,
  • czytanie nut „a vista”,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

O wynikach postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

RODO