Aktualności

08 października 2020, Czwartek
Komunikat

Szanowni Państwo!  W związku z ogłoszeniem w dn.8.10 przez Premiera Mateusza Morawieckiego objęcia  całego kraju obostrzeniami strefy żółtej od 10 października, informujemy, że zgodnie z regulacjami dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych w pomieszczeniach zamkniętych, udostępnionych dla publiczności zostaje  25%  miejsc na widowni.  
Informujemy o wynikających z zarządzenia ograniczeniach podczas najbliższego weekendu.

PIĄTEK  9.10 –  SPEKTAKL „NABUCCO” ODBYWA SIĘ BEZ ZMIAN
SOBOTA 10.10 – SPEKTAKL „URODZINY BEETHOVENA” – KONCERT KAMERALISTÓW. Decyduje kolejność zakupu biletów. W sprawie biletów anulowanych, z widzami będą kontaktowali się pracownicy Biura Obsługi Widza.
NIEDZIELA 11.10 – SALON POEZJI I MUZYKI ANNY DYMNEJ  oraz SPEKTAKL NABUCCO. Decyduje kolejność zakupu biletów. W sprawie biletów anulowanych, z widzami będą kontaktowali się pracownicy Biura Obsługi Widza.

Dodatkowych informacji udziela  Biuro Obsługi Widza w  godz. 8.00-16.00  pod nr tel. 32 396 68 53 oraz Kasa biletowa w godz. 10.00-18.00 pod nr tel. 32 396 68 15.

Sprzedaż na kolejne spektakle chwilowo została wstrzymana. Biuro Organizacji Widza Opery Śląskiej będzie sukcesywnie kontaktować się z Widzami, którzy zakupili  bądź zarezerwowali bilety na nadchodzące wydarzenia.

O ewentualnych zmianach dotyczących dalszego repertuaru będziemy informować niezwłocznie na naszej stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych.

W Operze Śląskiej mogą Państwo czuć się bezpiecznie! 
Przestrzegamy zasady : dystans – dezynfekcja - maseczka.

Wróć