Dane kontaktowe

Opera Śląska

ul. Moniuszki 21-23
41-902 Bytom
NIP: 626-034-10-20

E: kancelaria@opera-slaska.pl

Dyrekcja i kierownictwo

DYREKTOR
Łukasz Goik

ASYSTENTKA DYREKTORA
Monika Kopicka
T: 32 396 68 56 | F: 32 281 43 35 | E: kancelaria@opera-slaska.pl

 

Biuro obsługi widza

KIEROWNIK BIURA OBSŁUGI WIDZA
Magdalena Molska
T: 32 396 68 53 | E: bow@opera-slaska.pl

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI WIDZA
Agnieszka Napierała
T: 32 396 68 53 | E: bow@opera-slaska.pl

Kasa biletowa

KASJER BILETOWY
Dominik Tyrala
Wtorek - sobota: 10.00 - 18.00.
Niedziela: 2h przed spektaklem.
T: 32 396 68 15 | 32 396 68 77 | E: kasa@opera-slaska.pl

Edukacja

SPECJALISTA DS. EDUKACJI TEATRALNEJ
Katarzyna Szubert
T: 32 396 68 16 | M: 733 916 101 | E: edukacja@opera-slaska.pl

Magazyn kostiumów / Wypożyczalnia kostiumów

SPECJALISTA DS. MAGAZYNU KOSTIUMÓW
Barbara Puszczewicz
T: 32 396 68 37 | M: 690 093 108  | E: techniczny2@opera-slaska.pl

 

Dział marketingu

KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU
Anna Włodarczyk
T: 32 39 66 860 | E: awlodarczyk@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Jakub Talarczyk
T: 32 39 66 808 | E: jtalarczyk@opera-slaska.pl

RZECZNIK PRASOWY
SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z MEDIAMI
Magdalena Nowacka-Goik
T: 32 39 66 860 | E: mnowacka@opera-slaska.pl

Dział impresariatu


T: 32 396 68 53  | E: impresariat@opera-slaska.pl

 

Dział koordynacji pracy artystycznej

KIEROWNIK KOORDYNACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ
Ewa Kalwasińska-Garlacz
T: 32 396 68 65  | E: koordynacja@opera-slaska.pl, ekalwasinska@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. KOORDYNACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ
Dawid Jazłocki
T: 32 396 68 65  | djazlocki@opera-slaska.pl

Dział techniczny

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
Adam Solorz
T: 32 396 68 09 | M: 503 150 531 | E: techniczny@opera-slaska.pl

Z-CA KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO
Dagmara Walkowicz-Goleśny
T: 32 396 68 09, 32 396 68 39 | E: dwalkowicz@opera-slaska.pl

 

Dział administracyjny

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACJI
Katarzyna Dziewięcka
T: 32 396 68 25, 32 396 68 88 | E: kdziewiecka@opera-slaska.pl

 

Dział kadr

KIEROWNIK DZIAŁU KADR
Krystyna Trefon
T: 32 396 68 21 | E: kadry@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. KADR I SPRAW SOCJALNYCH
Iza Kosińska
T: 32 396 68 80 | E: kadry2@opera-slaska.pl

Dział księgowości

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Agata Ślęzak

T: 32 396 68 51 | E: aslezak@opera-slaska.pl

 

Z-CA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ
Beata Solik
T: 32 396 68 51 | E: finanse@opera-slaska.pl

STARSZA KSIĘGOWA
Małgorzata Tomczak
T: 32 396 68 51 | E: mtomczak@opera-slaska.pl

STARSZY KSIĘGOWY
Robert Cichocki
T: 32 396 68 05 | E: finanse@opera-slaska.pl

Dział finansowy

KIEROWNIK DZIAŁU FINANSOWEGO
Zofia Juszczyk
T: 32 396 68 07| E: zjuszczyk@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. KADROWO-FINANSOWYCH
Magdalena Banek
T: 32 396 68 06 | E: mbanek@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS.FINANSOWO-PODATKOWYCH
Ewelina Nowak
T: 32 396 68 07 | E: nowak@opera-slaska.pl

Dział transportu

KIEROWNIK TRANSPORTU
Bartłomiej Muc
T: 32 396 68 56 | E: transport@opera-slaska.pl

Wynajmy

KOORDYNATOR DS. WYNAJMÓW
Monika Kopicka
M: 660 669 444 | E: mkopicka@opera-slaska.pl

Zespół ds. BHP i P.POŻ

SPECJALISTA DS. BHP
Witold Smoliński
T: 32 396 68 33 | E: bhp@opera-slaska.pl

Portiernia główna

T: 32 396 68 03

Dział prawno-organizacyjny i kontroli wewnętrznej

KIEROWNIK DZIAŁU PRAWNO-ORGANIZACYJNEGO I KONTROLI WEWNĘTRZNEJ
Agnieszka Wiejak
T: 32 396 68 04 | E: awiejak@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. PRAWNO-ORGANIZACYJNYCH I KONTROLI WEWNĘTRZNEJ
Dagmara Juszczyszyn
T: 32 396 68 13 | E: djuszczyszyn@opera-slaska.pl

 

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Przemysław Wolski
E: iodo@opera-slaska.pl

Dział zaopatrzenia

KIEROWNIK DZIAŁU ZAOPATRZENIA
Przemysław Krzemiński
T: 32 396 68 63 | E: pkrzeminski@opera-slaska.pl