Opera Online

Dane kontaktowe

Opera Śląska

ul. Moniuszki 21-23
41-902 Bytom
NIP: 626-034-10-20

E: kancelaria@opera-slaska.pl

Dyrekcja i kierownictwo

DYREKTOR
Łukasz Goik

ASYSTENTKA DYREKTORA
Monika Kopicka
T: 32 396 68 56 | F: 32 281 43 35 | E: kancelaria@opera-slaska.pl

 

Biuro Obsługi Widza

KIEROWNIK BIURA OBSŁUGI WIDZA

Aldona Bacia

T:  32 396 68 53 | E: abacia@opera-slaska.pl / bow@opera-slaska.pl

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI WIDZA

Marta Sadłoń

T:  32 396 68 53 | E: msadlon@opera-slaska.plbow@opera-slaska.pl

 

Kasa biletowa

KASJER BILETOWY
Dominik Tyrala

Poniedziałek NIECZYNNE
Wtorek - sobota: 10.00 - 18.00.
Niedziela i święta: 2 godziny przed spektaklem.


T: 32 396 68 77 | E: kasa@opera-slaska.pl

Edukacja

SPECJALISTA DS. EDUKACJI TEATRALNEJ
Katarzyna Szubert
T: 32 396 68 16 | M: 733 916 101 | E: edukacja@opera-slaska.pl

Magazyn kostiumów / Wypożyczalnia kostiumów

SPECJALISTA DS. MAGAZYNU KOSTIUMÓW

Anna Malkusz

M: 690 093 108  | E: techniczny2@opera-slaska.pl

 

Dział marketingu

KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU

Anna Włodarczyk

T: 32 39 66 860 | E: awlodarczyk@opera-slaska.pl
 

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Marek Magda

T: 32 39 66 808; 531 186 015 | E: mmagda@opera-slaska.pl

 

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Joanna Szataniak

T: 32 39 66 808; 501 350 113 | E: aszataniak@opera-slaska.pl

 

Dział impresariatu

T: 32 396 68 33 | E: impresariat@opera-slaska.pl

 

Dział koordynacji pracy artystycznej

KIEROWNIK KOORDYNACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ

Ewa Kalwasińska-Garlacz

T: 32 396 68 65  |  E: koordynacja@opera-slaska.pl

p.o. KIEROWNIK DZIAŁU KOORDYNACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ 

Natalia Jakubiec

T: 32 396 68 65  | E: koordynacja@opera-slaska.pl 

SPECJALISTA DS. KOORDYNACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ

Nicole Wodzińska-Zwyrtek 

T: 32 396 68 65  | E: nwodzinska@opera-slaska.pl

 

Dział techniczny

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
Adam Solorz
T: 32 396 68 09 | M: 503 150 531 | E: techniczny@opera-slaska.pl

Dział administracyjny

p.o KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACJI

Katarzyna Dziewięcka

T: 32 396 68 25 | E: kdziewiecka@opera-slaska.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU ADMNISTRACYJNEGO 

Anna Witkowska 

T: 32 396 68 88 | E: awitkowska@opera-slaska.pl

Dział kadr

KIEROWNIK DZIAŁU KADR
Krystyna Trefon
T: 32 396 68 21 | E: kadry@opera-slaska.pl

 

Dział księgowości

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Beata Paruzel

T: 32 396 68 84 | E: bparuzel@opera-slaska.pl

ZASTĘPCA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ 

Barbara Węglowska 

T: 32 396 68 51 | E: bweglowska@opera-slaska.pl 

KSIĘGOWA

Małgorzata Szczepanik

T: 32 396 68 51 | E: mszczepanik@opera-slaska.pl

STARSZA KSIĘGOWA

Małgorzata Tomczak

T: 32 396 68 05 | E: mtomczak@opera-slaska.pl

STARSZY KSIĘGOWY

Robert Cichocki

T: 32 396 68 43 | E: finanse@opera-slaska.pl

KSIĘGOWA

Aneta Litwińska

T: 32 396 68 05 | E: alitwinska@opera-slaska.pl

Dział finansowy

KIEROWNIK DZIAŁU FINANSOWEGO
Zofia Juszczyk
T: 32 396 68 07| E: zjuszczyk@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. KADROWO-FINANSOWYCH
Magdalena Banek
T: 32 396 68 06 | E: mbanek@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS.FINANSOWO-PODATKOWYCH
Ewelina Nowak
T: 32 396 68 07 | E: nowak@opera-slaska.pl

Dział transportu

KIEROWNIK TRANSPORTU
Bartłomiej Muc
T: 32 396 68 56 | E: transport@opera-slaska.pl

Wynajmy

KOORDYNATOR DS. WYNAJMÓW
Monika Kopicka
M: 660 669 444 | E: mkopicka@opera-slaska.pl

Zespół ds. BHP i P.POŻ

KIEROWNIK ZESPOŁU DS. BHP, PPOŻ. i OC
Krzysztof Kunert​ 
T: 32 396 68 33 | E: bhp@opera-slaska.pl

Portiernia główna

T: 32 396 68 03

Dział prawno-organizacyjny i kontroli wewnętrznej

KIEROWNIK DZIAŁU PRAWNO-ORGANIZACYJNEGO I KONTROLI WEWNĘTRZNEJ
Agnieszka Wiejak
T: 32 396 68 04 | E: awiejak@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. PRAWNO-ORGANIZACYJNYCH I KONTROLI WEWNĘTRZNEJ
Dagmara Juszczyszyn
T: 32 396 68 13 | E: djuszczyszyn@opera-slaska.pl

 

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Przemysław Wolski
E: iodo@opera-slaska.pl

Dział zaopatrzenia

KIEROWNIK DZIAŁU ZAOPATRZENIA
Przemysław Krzemiński
T: 32 396 68 63 | E: pkrzeminski@opera-slaska.pl