Opera Online

Bony podarunkowe

Regulamin zakupu bonu podarunkowego

 1. ​Bon podarunkowy może nabyć każdy, zarówno osoba prywatna, jak i firma.
 2. Dostępny jest następujący bon podarunkowy: BON PODARUNKOWY – 110 zł.
 3. Bon podarunkowy podlega wymianie na jeden bilet wstępu na wydarzenie z kategorii: I, II, III oraz IV oraz na wybrane wydarzenia w siedzibie Opery z wyłączeniem spektakli obcych, wystawiane w czasie trwania sezonu artystycznego (wrzesień – czerwiec). Miejsce należy zarezerwować najpóźniej dwa tygodnie przed terminem wybranego przedstawienia pod warunkiem dostępności miejsc. Opera nie zapewnia posiadaczom bonów żadnych preferencji w zakresie dostępności miejsc.
 4. Aby wykorzystać wykupiony bon podarunkowy:
  1. należy zarezerwować miejsca telefonicznie na nazwisko posiadacza bonu podarunkowego, BOW nr tel. 32 396 68 53;
  2. osoba korzystająca z bonu podarunkowego, po wcześniej dokonanej rezerwacji, powinna zgłosić się z otrzymanym bonem podarunkowym najpóźniej w dniu spektaklu do Kasy Biletowej w celu otrzymania biletu na wybrany spektakl oraz odnotowania wykorzystania danego bonu na poczet danego spektaklu.
 5. Bon podarunkowy można nabyć w Kasie Biletowej gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na konto Opery: ING BANK ŚLĄSKI 14 1050 1230 1000 0024 0833 5525. W przypadku zapłaty przelewem bon podarunkowy zostanie wydany w Kasie Biletowej po okazaniu potwierdzenia przelewu oraz po weryfikacji wpłaty na konto Opery Śląskiej.
 6. W przypadku płatności przelewem bon podarunkowy zakupiony może zostać wysłany Pocztą Polską na wskazany adres za dodatkową opłatą 10 zł.
 7. Bon podarunkowy można wykorzystać w okresie jednego roku kalendarzowego, tj. przez 12 miesięcy od dnia zakupu (bez możliwości przedłużenia). Niewykorzystane bony nie podlegają zwrotowi.
 8. Wykupiony bon podarunkowy nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę, a bilet z bonu nie podlega zwrotowi. Opera nie zwraca również środków pieniężnych za bony podarunkowe niewykorzystane z przyczyn niezależnych od Opery.
 9. Bon może być wykorzystany jedynie w całości. Jeżeli wartość biletu nabywanego przez klienta na dane wydarzenie jest niższa niż wartość bonu, to cała wartość bonu zostaje uznana za wykorzystaną.
 10. Każdy bon podarunkowy posiada indywidualny numer – kod.
 11. W przypadku, gdy klient dokona rezerwacji na dany spektakl, a w dniu spektaklu nie zgłosi się do Kasy Biletowej po odbiór biletu, Opera zastrzega sobie prawo wykorzystania bonu na poczet zarezerwowanego spektaklu.
 12. W przypadku odwołania spektaklu, na który klient zrealizował bon i otrzymał bilet, Opera zobowiązuje się do wydania nowego biletu na inne wydarzenie, na które obowiązują bony.
 13. Do wejścia na widownię uprawnia posiadanie wydrukowanego biletu na wybrany spektakl.
 14. Zakup bonu podarunkowego jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.