Opera Online

Aktualności

15 grudnia 2021, Środa
Informacja

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie!

Zgodnie z nowelizacją Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r., od dziś wchodzą w życie nowe rozwiązania zmniejszające limit zapełnienia widowni dla osób niezaszczepionych z 50% do 30%, a także nakładające na nas wymóg weryfikacji osób zaszczepionych, poprzez okazanie przez nie dowodu zaszczepienia.

- Widzowie zdeklarowani jako osoby zaszczepione, przed wejściem do budynku będą ZOBOWIĄZANI okazać paszporty covidowe lub inną uznaną formę udokumentowania zaszczepienia.

- W przypadku braku ww. dokumentu oraz niemożności przeniesienia widza na miejsca dla niezaszczepionych, z wielką przykrością informujemy, że będziemy zmuszeni odmówić wejścia na spektakl.

- W związku z obowiązkiem weryfikacji certyfikatów, prosimy o wcześniejsze przybycie.

- Odnośnie regulaminu sprzedaży biletów: https://opera-slaska.pl/.../regulamin_wydarze_15.12.2021.pdf, strefa dla osób wyłącznie zaszczepionych znajduje się:

- parter w rzędach IV-VIII oraz X-XI,

- I balkon w rzędach III-IV oraz loże,

- II balkon w rzędach II-III.

- Przypominamy, iż każdy z widzów (w tym dzieci) jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa maseczką ochronną podczas przebywania na terenie Opery Śląskiej. Prosimy również o postępowanie zgodne z ww. regulaminem znajdującym się na stronie https://opera-slaska.pl/. W razie pytań jesteśmy dla Was dostępni pod numerem telefonu 32 396 68 77 lub 32 396 68 53.

Do zobaczenia w Operze Śląskiej!

Wróć