Opera Online

Aktualności

01 grudnia 2021, Środa
Informacja

Szanowni Państwo, drodzy Widzowie!

Od dzisiaj wchodzi w życie nowelizacja rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie obostrzeń antycovidowych - liczba miejsc na widowni zostaje zmniejszona do 50% obłożenia (limit ten nie dotyczy osób zaszczepionych).

Przedstawiamy zasady obowiązujące w naszym teatrze od 1 do 17 grudnia:

- Zgodnie z dotychczasowym regulaminem sprzedaży biletów, SPEŁNIAMY WSZYSTKIE LIMITY MIEJSC. Strefa dla osób wyłącznie zaszczepionych znajduje się w rzędach IV-VIII oraz w lożach. Biuro Obsługi Widza może skontaktować się z Państwem w celu potwierdzenia posiadania certyfikatu covid.

- W przypadku spektakli „Dziadek do orzechów” dla grup zorganizowanych będziemy się z Państwem kontaktować.

- Kasa biletowa działa od wtorku do soboty w godzinach 10.00 - 18.00 oraz w niedzielę i święta na 2 godziny przed spektaklem. Jeśli macie dodatkowe pytania i wątpliwości – jesteśmy dla Was pod numerem telefonu 32 396 68 77 lub 32 396 68 53 (Biuro Obsługi Widza).

- Przypominamy, iż każdy z widzów (w tym dzieci) jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa maseczką ochronną podczas przebywania na terenie Opery Śląskiej. Prosimy również o postępowanie zgodne z ww. regulaminem znajdującym się na stronie www.opera-slaska.pl

Nasz teatr dołoży wszelkich starań, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo, serdecznie zapraszamy do Opery Śląskiej!

Wróć