Opera Online

Aktualności

29 lipca 2021, Czwartek
Muzyczna awantura z happy endem

Oto nadchodzi wydarzenie oczekiwane przez wszystkich, moment obfitujący w wielkie emocje i wzruszenia, chwile triumfu mieszającego się z porażką...

Już 17 września o godzinie 18.00 na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu zmierzą się przeciwniczki rywalizujące ze sobą od lat. W jednym narożniku stanie MUZYKA ROZRYWKOWA wspierana przez Adama Snopka i jego "Stand-up przy fortepianie". W narożniku przeciwnym Muzyka Klasyczna, dopingowana przez Kameralistów Opery Śląskiej w Bytomiu.

Jak to możliwe, że taki pojedynek może w ogóle dojść do skutku, na czyją stronę przechyli się szala zwycięstwa, a kto odejdzie przegrany? A może wbrew oczekiwaniom dojdzie do zaskakującej współpracy i wielopłaszczyznowego pojednania?

Muzyczna Awantura to humorystyczne, temperamentne, pełne groteski show, ubogacone udziałem Tancerzy Baletu Opery Śląskiej, które dostarczy niezapomnianych wrażeń i emocji! To spotkanie w trakcie którego w zaskakujący sposób pokażemy przenikanie się dwóch muzycznych światów a sposób w jaki to zrobimy na długo pozostanie w Państwa pamięci. Ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi podczas premiery już 17 września o godzinie 18.00 na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu.

 

Wróć