Opera Online

Muzyczna awantura z happy endem, czyli Adam Snopek Stand-up przy fortepianie kontra Kameraliści Opery Śląskiej w Bytomiu

Premiera: 17 września 2021 r.

WYSTAPIĄ

Adam Snopek - fortepian

Kameraliści Opery Śląskiej:
Agata Maśnica - I skrzypce
Agnieszka Machała - II skrzypce
Łukasz Unger - altówka
Nikol Latocha - wiolonczela
Szymon Ręczmin - kontrabas

 

Gościnnie:
Tancerze Baletu Opery Śląskiej

Oto nadchodzi wydarzenie oczekiwane przez wszystkich, moment obfitujący w wielkie emocje i wzruszenia, chwile tryumfu mieszającego się z porażką... Muzyczna Awantura w Operze Śląskiej!!!

   Tego wieczoru zmierzą się ostatecznie przeciwniczki rywalizujące ze sobą od lat. W jednym narożniku stanie Muzyka Rozrywkowa wspierana przez Adama Snopka i jego "Stand-up przy fortepianie". W narożniku przeciwnym Muzyka Klasyczna, dopingowana przez Kameralistów Opery Śląskiej w Bytomiu.

   Jak to możliwe, że taki pojedynek może w ogóle dojść do skutku, na czyją stronę przechyli się szala zwycięstwa, a kto odejdzie przegrany? A może wbrew oczekiwaniom dojdzie do zaskakującej współpracy i wielopłaszczyznowego pojednania?

   Muzyczna Awantura to humorystyczne, temperamentne, pełne groteski show, ubogacone udziałem Tancerzy Baletu Opery Śląskiej, które dostarczy niezapomnianych wrażeń i emocji! To spotkanie w trakcie którego w zaskakujący sposób pokażemy przenikanie się dwóch muzycznych światów a sposób w jaki to zrobimy na długo pozostanie w Państwa pamięci. 

 
Wstecz