Dane kontaktowe

Opera Śląska

ul. Moniuszki 21-23
41-902 Bytom
NIP: 626-034-10-20

E: kancelaria@opera-slaska.pl

Dyrekcja i kierownictwo

DYREKTOR
Łukasz Goik

ASYSTENTKA DYREKTORA
Monika Kopicka
T: 32 396 68 56 | F: 32 281 43 35 | E: kancelaria@opera-slaska.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA - DYREKTOR ARTYSTYCZNY
Bassem Akiki

ASYSTENTKA DYREKTORA ARTYSTYCZNEGO
Karolina Widera 
T: 32  396 68 75 | E: kwidera@opera-slaska.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Aleksandra Kulesza
T: 32 396 68 84 | E: akulesza@opera-slaska.pl

Biuro obsługi widza

KIEROWNIK BIURA OBSŁUGI WIDZA
Magdalena Molska
T: 32 396 68 53 | E: bow@opera-slaska.pl

 

Kasa biletowa

KASJER BILETOWY
Agnieszka Napierała, Dominik Tyrala
Wtorek - sobota: 10.00 - 18.00.
Niedziela: 2h przed spektaklem.
T: 32 396 68 15 | 32 396 68 77 | E: kasa@opera-slaska.pl

Dział marketingu

KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU
Anna Włodarczyk
T: 32 39 66 860 | E: awlodarczyk@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Maciej Poloczek
T: 32 39 66 808 | E: mpoloczek@opera-slaska.pl

RZECZNIK PRASOWY
SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z MEDIAMI
Magdalena Nowacka-Goik
T: 32 39 66 860 | E: mnowacka@opera-slaska.pl

Dział impresariatu


T: 32 396 68 56  | E: impresariat@opera-slaska.pl

 

Dział koordynacji pracy artystycznej

KIEROWNIK DZIAŁU KOORDYNACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ
Karolina Widera
T: 32 396 68 65, 32 396 68 79 | E: kwidera@opera-slaska.pl

KOORDYNATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ
Ewa Nowak
T: 32 396 68 65, 32 396 68 79 | E: koordynacja@opera-slaska.pl

REFERENT DS. KOORDYNACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ
Ewa Kalwasińska
T: 32 396 68 79 | E: koordynacja@opera-slaska.pl, ekalwasinska@opera-slaska.pl

Dział techniczny

P.O. KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO
Adam Solorz
T: 32 396 68 09 | M: 503 150 531 | E: techniczny@opera-slaska.pl

Z-CA KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO
Dagmara Walkowicz-Goleśny
T: 32 396 68 09, 32 396 68 39 | E: dwalkowicz@opera-slaska.pl

 

Dział administracyjny

P.O. KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACJI
Katarzyna Dziewięcka
T: 32 396 68 25, 32 396 68 88 | E: kdziewiecka@opera-slaska.pl

STARSZY REFERENT - INTENDENT
Małgorzata Lach
T: 32 396 68 89, 32 396 68 88 | E: mkuca@opera-slaska.pl

Dział kadr

KIEROWNIK DZIAŁU KADR
Krystyna Trefon
T: 32 396 68 21 | E: kadry@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. KADR I SPRAW SOCJALNYCH
Iza Kosińska
T: 32 396 68 80 | E: kadry2@opera-slaska.pl

Dział księgowości

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Aleksandra Kulesza 
T: 32 396 68 84 | E: akulesza@opera-slaska.pl

Z-CA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ
Beata Solik
T: 32 396 68 51 | E: finanse@opera-slaska.pl

STARSZA KSIĘGOWA
Małgorzata Tomczak
T: 32 396 68 51 | E: mtomczak@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWYCH
Agnieszka Kubik
T: 32 396 68 05 | E: agnieszka.kubik@opera-slaska.pl

STARSZY KSIĘGOWY
Robert Cichocki
T: 32 396 68 05 | E: finanse@opera-slaska.pl

Dział finansowy

KIEROWNIK DZIAŁU FINANSOWEGO
Zofia Juszczyk
T: 32 396 68 07

SPECJALISTA DS. KADROWO-FINANSOWYCH
Magdalena Banek
T: 32 396 68 06 | E: finanse@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. PODATKÓW
Marianna Leśnikowska
T: 32 396 68 07 | E: finanse@opera-slaska.pl

Dział transportu

KIEROWNIK TRANSPORTU
Bartłomiej Muc
T: 32 396 68 56 | E: transport@opera-slaska.pl

Wynajmy

KOORDYNATOR DS. WYNAJMÓW
Monika Kopicka
M: 660 669 444 | E: mkopicka@opera-slaska.pl

Edukacja

SPECJALISTA DS. EDUKACJI TEATRALNEJ
Katarzyna Szubert
T: 32 396 68 16 | M: 733 916 101 | E: edukacja@opera-slaska.pl

Zespół ds. BHP i P.POŻ

SPECJALISTA DS. BHP
Eligiusz Zymella
T: 32 396 68 33 | E: bhp@opera-slaska.pl

Magazyn kostiumów

SPECJALISTA DS. MAGAZYNU KOSTIUMÓW
Barbara Puszczewicz
T: 32 396 68 37 | M: 690 093 108 | E: magazyn-kost@opera-slaska.pl | E: techniczny2@opera-slaska.pl

MAGAZYNIER
Ewa Kocot
T: 32 396 68 37 | M: 690 093 108 | E: magazyn-kost@opera-slaska.pl

Portiernia główna

T: 32 396 68 03

Dział prawno-organizacyjny i kontroli wewnętrznej

KIEROWNIK DZIAŁU PRAWNO-ORGANIZACYJNEGO I KONTROLI WEWNĘTRZNEJ
Agnieszka Wiejak
T: 32 396 68 04 | E: awiejak@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. PRAWNO-ORGANIZACYJNYCH I KONTROLI WEWNĘTRZNEJ
Dagmara Juszczyszyn
T: 32 396 68 13 | E: djuszczyszyn@opera-slaska.pl

Dział zaopatrzenia

KIEROWNIK DZIAŁU ZAOPATRZENIA
Przemysław Krzemiński
T: 32 396 68 63 | E: pkrzeminski@opera-slaska.pl